КРАЩА ЯКІСТЬ - ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ - ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Бажання
Добавьте товары в желания
Let's make a beauty together
0
Мій кошик

Інший інструмент

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лопатки для манікюру - комфортна робота з Nail Business


Лопатка для манікюру входить в будь-який портативний набір манікюрних інструментів. Однак вона сильно поступається за популярністю пилки, бафам, пінцетам - словом, більшості звичних і зрозумілих інструментів. На відміну від них, лопатка залишається справою професіоналів. Любителі навіть не завжди знають, навіщо потрібен цей інструмент і як його застосовувати.
Тим часом, лопатка для манікюру може сильно спростити гігієнічні процедури догляду за нігтями і зробити їх більш зручними.

 

Види лопаток для манікюру


Є два типи манікюрних лопаток. Кожен має власне призначення.
 

пушер


Пушер є довгастий інструмент з невеликою лопаткою на кінці. виділяють:
-манікюрні;
-педикюрні;
-Стоматологічні.
Манікюрний пушер призначений для того щоб майстер міг акуратно, не пошкодивши шкіру, підняти і відсунути кутикулу нігтя. Цей же інструмент використовують, щоб надати нігтьової лунки бажану форму.
Манікюрні пушери розрізняють за формою лопатки. Вони можуть бути:
-овальними;
-круглими;
-напівкруглими;
-квадратними;
-плоскими.
Вибір підходящої лопатки безпосередньо залежить від форми нігтя. Чим уже ніготь, тим уже і лопатка. Найбільш універсальною формою пушера вважають овальну. За рахунок відсутності кутів овальний пушер дозволить працювати з нігтями будь-якої форми.
Важливо пам'ятати, що манікюрні пушери найчастіше не годяться для обробки нігтів на ногах. Педікюрний інструмент повинен бути більшим і широким.

 

Шабер


Шабер - це свого роду мініатюрний манікюрний ніж. Він має ріжучу кромку.
Майстри використовують шабер для видалення неоднорідних кутикул, обрізки бічних валиків, прибирають бруд з нігтьової пластини. Також за допомогою цього інструменту можна змоделювати обриси нігтьової пластини. Шабер може мати форму:
-топірця;
-скребка;
-пилки;
-ножичка;
-списи.
Пушер і шабер використовуються для корекції нігтя, і різниця лише в тому, що пушер не обладнано ріжучої крайкою.
У більшості манікюрних наборів є інструмент, в якому поєднані обидва види лопаток. З одного боку стрижня знаходиться шабер, з іншого - пушер.

 

Переваги манікюрних лопаточок


Недосвідченому майстру використання лопатки може здатися незручним і навіть зайвим. Адже почистити і змоделювати ніготь можна за допомогою пилок, ножиць і кусачок або апельсинових паличок.
Однак манікюрна лопатка має незаперечну перевагу. Це безпека використання. Адже пушер дозволяє просто відсунути кутикулу, що не зрізуючи її. А правильно заточений шабер видалить зайвий епітелій швидко і більш акуратно, ніж ножиці. Ці інструменти незамінні для апаратного манікюру, особливо, якщо у клієнта:
-суха і тонка шкіра рук;
-капіляри розташовані близько до поверхні шкіри;
-схильність до утворення задирок;
-швидко утворюються бічні валики;
-щільна, що стелеться кутикула.
У всіх цих випадках використання пушера і шабера виявиться більш ефективним, а головне - комфортним, ніж корекція за допомогою ножиць.

 

Традиційні матеріали для виготовлення манікюрних лопаток


Манікюрні лопатки роблять з:
-пластика;
-деревини;
-медичної сталі.
Пластик і дерево використовують рідко, причиною тому - їх недовговічність. Крім того, пластикові або дерев'яні неможливо повноцінно простерилізувати, а значить, вони підходять тільки для домашнього використання.
Більшість лопаток сьогодні виготовляють з медичної сталі. Цей матеріал довговічний, добре переносить вплив дезінфікуючих розчинів і високих температур при стерилізації. Такі інструменти легко заточувати. У деяких інструментах частина для відсунення кутикули має спеціальне покриття. Воно дозволяє знизити ймовірність травми до мінімуму.

 

Як вибрати лопатку для манікюру


Вибираючи лопатку, ставитеся до неї як до медичного інструмента. Таке пристосування має бути перш за все зручним, функціональним і довговічним. Це означає, що варто віддати перевагу металеву лопаточку з рифленою або прогумованої рукояттю. Припустимо і наявність пазів. Такий інструмент не буде вислизати з рук.
Розмір лопатки коливається від 11 до 15 см. Відповідну довжину майстер вибирає по власній руці.
Найважливіший параметр для манікюрною лопатки - заточка. Найкращі ті, що заточені вручну. Такий інструмент прибере все зайве, але не дозволить майстру порізатися або травмувати клієнта. До того ж якісна ріжуча кромка не залишає на нігті пошкоджень.

 

Чому Nail Business


Співпраця з Nail Business - гарантія високої якості, першокласного обслуговування, професіоналізму.
Ми пропонуємо нейл-майстрам бездоганно збалансовані пушери з ергономічною нековзною ручкою, яка зручно лежить в руці і забезпечує майстру комфорт. Інструмент виготовлений з високоміцної медичної сталі і заточений вручну. Щоб оформити замовлення, звертайтесь за телефоном або онлайн
.

Вгору