КРАЩА ЯКІСТЬ - ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ - ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Бажання
Добавьте товары в желания
Let's make a beauty together
0
Мій кошик

Обезжирювачі, дегідратори і праймери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обезжирювачі, дегідратори і праймери


Для якісного нарощування нігтів необхідно не тільки професійне обладнання та манікюрні інструменти, а й додаткові кошти для очищення нігтьових пластин, закріплення покриття і міцної фіксації декору. Виробники пропонують великий вибір засобів, до яких відносяться обезжирювачі, дегідратори і праймери.
 

характеристики знежирювачів


Для сушки поверхні нігтьових пластин призначений обезжириватель. Він застосовується для зняття з нігтьової поверхні пилу і жирових природних відкладень, готуючи ніготь до нанесення лаку. Після зняття жирового шару необхідно нанести дегідратор.
 

За допомогою дегидратора видаляється зайва волога і виконується глибоке просушування нігтів. Головною відмінністю знежирювачах від дегидратора є поверхнева обробка нігтьових пластин. У деяких випадках можливе застосування тільки знежирювачах або дегидратора.
Наприклад, якщо у клієнта жирна шкіра або підвищене потовиділення, краще використовувати дегідратор, а в інших випадках - обезжириватель. У кожному варіанті засоби наносяться тільки після дезінфекції рук, видалення кутикули і обробки нігтів.
Фахівці не рекомендує замість цих коштів використовувати ацетон, який застосовується для зняття лаку. Незважаючи на активну підсушування, в його складі містяться агресивні хімічні речовини, вони негативно впливають на стан нігтів.

 

Застосування і особливості дегидратора


Дегидратор, на відміну від праймера, не дратує шкірні покриви. Цей засіб застосовується для нормалізації рН-балансу, надає підсушує ефект і усуває зайву вологу з поверхні. Оптимально підходить для жирної шкіри і наноситься після видалення кутикули і підпилювання нігтьової пластини.
Це безбарвна рідина, для нанесення якої використовується звичайна пензлик. При виборі засобу необхідно звертати увагу на склад, в якому не повинно бути барвників, ароматизаторів та інших шкідливих компонентів. В основі складу ефір оцтової кислоти з властивостями бутила, який відноситься до розчинників органічного походження.

 

Призначення і види праймера


Першим засобом, який наноситься на нігтьову пластину при створенні манікюру, є праймер. Він виконує функцію грунтовки і має гелеву структуру без характерного запаху. Основні функції цього кошти:
-надійний захист нігтів від негативної дії хімічно агресивних речовин;
-знежирення оброблюваних поверхонь;
-нормалізація рН балансу;
-усунення зайвої вологи;
-підсушування нігтів;
-забезпечення якісної фіксації лаку з пластиною.

 

Особливістю праймера є миттєве висихання, тому немає необхідності в сушці під УФ-лампою. Без цього кошти неможливо отримати якісний манікюр, а його відсутність негативно позначається на стані нігтів в цілому.
Праймери бувають кислотними і безкислотній. Головна функція кислотного кошти - підняття кератинових лусочок нігтьової пластини і забезпечення міцної фіксації з штучним матеріалом. Застосовується такий праймер для створення акрилового манікюру, містить кислоти метакрилової, яка може викликати опіки шкіри.
Для гелевого нарощування нігтів використовується безкислотний праймер, він є більш щадним засобом, але все одно слід дотримуватися запобіжних заходів. Наноситься на сухі нігті без необхідності додаткової сушки.

 

Особливості використання бондери (бондинга)


Для створення манікюру виробники пропонують такі засоби, як праймер і бондер (бондинг). Вони відрізняються цільовим призначенням, складом і функціями. Для надійного скріплення натурального нігтя з штучним застосовується бондер, який також покращує якість нанесення.
Особливістю бондери (бондинга) є гелева структура, наноситься він за допомогою спеціального пензлика. Не допускається попадання бондери на шкірні покриви, так як це може привести до прояву алергічних реакцій через вміст активних хімічних речовин.

 

До основних характеристик бондери відносяться:
-забезпечення міцної фіксації штучного нігтя з натуральним;
-нанесення після праймера;
-липка гелева структура;
-сушка під ультрафіолетовою лампою.
Для якісного нарощування нігтів рекомендується використовувати не тільки бондер, але і праймер.

 

Як оформити замовлення в Nail Business


Для того щоб оформити замовлення, необхідно зв'язатися з менеджером або заповнити онлайн-форму. Замовлення приймаються швидко, а завдяки налагодженій роботі відділу логістики доставка виконується в найкоротші терміни по всій території України. Компанія є одним з кращих постачальників обладнання, інструментів і засобів для манікюру в Україні, надаючи офіційну гарантію та сертифікати якості.

Вгору