КРАЩА ЯКІСТЬ - ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ - ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Бажання
Добавьте товары в желания
Let's make a beauty together
0
Мій кошик

Насадки для педикюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

На етапі обробки кутикули і нігтя відмінностей в застосуванні фрез для манікюру і педикюру практично немає, за винятком невеликого підвищення жорсткості і розмірів насадок при обробці стоп, так як шкіра на ногах грубіше і оброблювані площі більше.

У педикюрі крім обробки нігтів і кутикули присутній додатковий етап обробки стоп, де будуть потрібні насадки для зняття натоптишів, видалення тріщин, шліфування й полірування. З цим справляються насадки барабан, кремниево-карбідні шліфувальники, силіконові полірувальники. Для обробки тріщин використовується насадка голка великого розміру.

Існує кілька видів насадок для педикюру:

Силіконово-карбідні шліфувальники бувають різних відтінків, які відповідають за маркування абразиву. Можливі кольори - зелені, сірі, коричневі.

Самі м'які - зелені. Тільки шліфують шкіру: дрібна шліфування та полірування нігтьової пластини.

Серий- більш функціональний шліфувальник. Зчищує дрібні задирки, сухі ділянки.

Коричневий - самий функціональний, так як шліфує і зріз, і шкіру, і прибирає птеригий з нігтьової пластини. Саме коричневий силіконово-карбідний шліфувальник можна назвати безпечною насадкою. Має м'яку і еластичну поверхню з дрібними абразивними вкрапленнями, яка прибирає тільки м'які тканини, а ніготь і міцну шкіру не може пошкодити.

Корундові камені. Використовуються для шліфування шкіри і видалення птеригия. Вважаються безпечними, але не варто забувати, що це камінь. Відмінність його в тому, що поверхня складається не з опуклостей, а з дрібних пір, западин, які захоплюють і зчищають шкіру. При неправильному тиску і розташуванні по відношенню до робочої поверхні, він все ж здатний зробити пропили.

Безпечна фреза «Only Clean» - без абразиву, з лопатями. Нею можна прибирати птеригий з нігтьової пластини, не дряпаючи її, а також підняти прилиплу кутикулу. Як і будь-який роторний інструмент, вона вимагає акуратності в роботі. При неправильному захопленні і інтенсивному натиску, можна зробити пропили і нею.

Кремнієво-карбідні або пісочний ковпачки

Використовуються для педикюру, щоб обробити огрубілі ділянки шкіри, натоптиші. Мають картонну основу з напиленням. Одноразові. Ковпачки надягають на гумову основу, яка стерилізується після використання, а самі насадки утилізуються.

Вгору