КРАЩА ЯКІСТЬ - ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ - ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Бажання
Добавьте товары в желания
Let's make a beauty together
0
Мій кошик

Фрези твердосплавні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виготовлені з металу і мають на поверхні насічки. У процесі обертання насічки зрізають шкіру або матеріал, залишаючи рівну поверхню. Працюють за принципом ножа. Чим виражено насічки, тим глибше метал проникає в нарощених матеріал або шкіру.
Фрези бувають жорсткі, середні, м'які і дуже м'які. Залежно від цього їх рекомендують для роботи зі шкірою, гель-лаком, акриловими та гелів для нарощеного нігтями. Ступінь м'якості / жорсткості маркують кольоровим кільцем. Що означає кожен колір насічки:

Чорний. Жорсткі фрези, які використовуються виключно для обробки нарощених нігтів.

Зелений. Жорсткі фрези, призначені для зняття акрилу, акрілатіка, гелю, гель-лаку. У педикюрі насадки із зеленою рискою можна акуратно використовувати для зняття огрубілою шкіри. Не підійдуть клієнтам з чутливою шкірою або гіпергідрозом.

Синій. Каже про середню жорсткость. Насадки призначені для роботи зі шкірою. Не для нігтьової пластини. Також в деяких випадках ними можна знімати м'які штучні покриття - гель-лак і акрілатік.

Червоний. Колір маркує м'які фрези, які можна використовувати і для шкіри, і для нігтьової пластини. Існують алмазні фрези з двома червоними насічками, що позначає підвищену м'якість.

Жовтий. М'які фрези, рекомендовані до роботи по натуральному нігтю і чутливої, тонкої шкіри.

Білий. Самі м'які насадки для чутливої ​​шкіри і дрібної роботи по нігтьової пластини.

 

Фрези для зняття покриття

Підійдуть будь-які насадки з зубцями, що мають поглиблення між собою. Для гель-лаку дрібні зубці не більше 1 мм, а для акрилу і гелю - глибокі зубці. Це потрібно для того, щоб не перепиляти ділянки з підвищеною небезпекою утворення пропилов, наприклад, кутикулу, бічні пазухи. Дрібні зубці залишають після себе гладку поверхню.

Варто орієнтуватися не на швидкість зняття матеріалу, яку забезпечують глибокі зубці, а на безпеку зняття. Якщо ми беремо фрези з великої різьбленням більше 1 мм, то навіть при якісному зняття матеріалу залишатимуться борозенки. Далі їх необхідно буде додатково шліфувати бафамі і пилками, на що буде потрібно додатковий час майстра.

Зубці мають напрямок - по або проти годинникової стрілки. Існують також реверсивні зубці, «дивляться» одночасно в обидва боки. Вони підходять для лівшів і для праворуких.

Конусоподібна насадка - найкраща для зняття матеріалу з нігтів. Вона забезпечує найбільшу площу зіткнення і найвищу ефективність обробки.

Вгору