КРАЩА ЯКІСТЬ - ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ - ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Бажання
Добавьте товары в желания
Let's make a beauty together
0
Мій кошик

Фрези алмазні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Алмазні фрези вважаються одними з найкращих фрез для манікюру. Адже саме ними можна зробити корекцію штучних нігтів, обробити акрил і зчистити зайвий птеригий (тонкий шар кутикули, який приростає до нігтьової пластини) і ефективно зробити манікюр. Насадки маленького діаметру, а також ігловідние насадки зручно застосовувати для обробки бічних валиків і кутикули. Насадки більшого діаметру підходять для видалення дрібних мозолів, обробки натоптишів і загрубілі шкіри.

Алмазні насадки поділяються на два види: насадки зі штучного алмазу і з натурального. Головною відмінністю є те, що штучна алмазна крихта в процесі роботи кришиться і затупляется. У той час як натуральний алмаз - набагато гостріше і практично не кришиться.

Існують сотні форм насадок. Тонкі, з «позиками», круглі, квадратні - які і для чого використовуються?

«Полум'я» використовується для підняття і зачистки кутикули, обробки пазух. Складна в роботі для новачків через округлості в центральній частині, можуть бути пропили. Тримаємо під кутом 45 °.

Форма «голка» Її ще називають фісурною. Зручна насадка для підняття і розкриття кутикули, видалення птеригия. Підходить для спилювання натурального нігтя зсередини при виконанні корекції нарощених нігтів. Потрібна з синьою рискою. При роботі необхідно тримати її практично паралельно нігтя, щоб не поранити клієнта гострим кінцем.

Форма «куля» або «сфера» Використовується для зрізу кутикули, бічних валиків і задирок. Куля може бути різного діаметру. Маленьким зручно прибирати птеригий, а середнім - зрізати кутикулу.


Форма «барабан» або «циліндр» Насадкою знімають довжину нігтів, штучний матеріал, обробляють шкіру бічних валиків у напрямку росту, щоб уникнути виникнення задирок.

Форма «округлений циліндр» або "мікрофон" Підійде для зрізу кутикули та бокових валиків без ризику травмувати нігтьову пластину.

Вгору